IT služby

Potřebujete se zviditelnit na internetu?

Správa webu a PPC

Základní webové stránky dnes dokáže vytvořit téměř kdokoliv. Každý úspěšný web však potřebuje pravidelnou péči - proto jsme připravili služby pro naše klienty, kteří jsou si vědomi presentace na internetu, ale chtějí věnovat svůj čas svému podnikání a nepřemýšlet, jak vylepšit své stránky.

Každý měsíc se budeme aktivně věnovat výkonu vašeho webu - stojí za námi více než 10 let zkušeností. Zhodnotíme návštěvnost a chování návštěvníků, navrhneme vylepšení a přijdeme s novinkami, které by bylo dobré vyzkoušet a po konzultaci vše také realizujeme. Každý měsíc je totiž na čem pracovat a my vám to rádi připomeneme. Budete dostávat podrobnou analýzu výkonu vašeho webu s doporučeními a nápady, kam se dále ubírat. Navrhneme řešení a váš drahocenný čas se smrskne na přečtení e-mailu a schválení dalších kroků.


Prodej antivirového programu ESET

Jsme partnerem společnosti ESET, spol. s r.o. A nabízíme produkty této společnosti za zvýhodněné ceny.

IT služby

Žádná z prosperujících společností se dnes neobejde bez kvalitní IT podpory. Rychlý přístup k informacím společně se spolehlivou a bezpečnou komunikací jsou základními požadavky dnešní doby. Správa IT je jedním z nejrychleji se vyvíjejících oborů a udržet krok s novými technologiemi není snadné a ani levné. Proto pro managementy malých a středních firem bývá výhodnější IT outsourcing. 

Outsourcing IT 

  • plánování, návrh, realizace a správa počítačových sítí LAN a WLAN
  • konfigurace a správa serverových řešení Microsoft
  • dodávky HW renomovaných značek Dell a HP
  • mailové služby
  • optimalizace telekomunikačních služeb
  • kamerové systémy a zabezpečení objektů